Etik Sürücü Kursu

Etik Sürücü Kursu bünyesinde teorik ve direksiyon sürüş eğitimleri, zaman kısıtlaması olmaksızın öğretinceye kadar bire bir randevu sistemiyle devam eder.

 

Daha Fazla Bilgi için Tıklayınız...

 

 

Etik SRC Okulu

30 Kişilik modern, interaktif dersliklerimizde konusunda uzman Prof., Doç., Dr. Ve Emniyet amirleri statüsündeki profesyonel eğitim kadrosuyla SRC, ADR ÜDY, ODY eğitimleri verilir. SRC belgesi ve ÜDY, ODY eğitiminde ülkemizin sayılı saygın kuruluşları arasında bulunan kurumumuz, ülkemizin kurumsallaşmış şirketlerine ve direkt olarak ticari araç sürücülerine SRC Belgesi, Üst düzey, Orta düzey yöneticilerine ÜDY, ODY egitimlerini uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışı ile sunar.

 

Daha Fazla Bilgi için Tıklayınız...


 

Avrasya Güvenlik Egitimi

5188 Sayılı Yasa ve buna ait 07 Ekim 2004 tarih ve 25606 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair Kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelik esaslarına göre; Silahlı Güvenlik Sertifikası ve Silahlı Güvenlik Kimlik Kartı, Silahsız Güvenlik Sertifikası ve Silahsız Güvenlik Kimlik Kartı, Fark Güvenlik Sertifikası ve Fark Güvenlik Kimlik Kartı , Temel Güvenlik Eğitim Sertifikası ve Temel Güvenlik Kimlik Kartı, Silahlı Kimlik Sertifikası ve Silahlı Güvenlik Kartı, Silahsız Güvenlik Sertifikası ve Silahsız Güvenlik Kimlik Kartı, Silahlı, Silahsız Yenileme Güvenlik Sertifikası ve Yenileme Kimlik Kartları ile Güvenlik Danismanlık hizmetleri verir.

 

Daha Fazla Bilgi için Tıklayınız...


 
 

ETİK EĞİTİM KURUMLARI © 1990-2011 | Tüm hakları saklıdır.